Підготовка до вступу в творчі ВУЗи

Підготовка до вступу в творчі ВУЗи

Займатися тим, що дійсно подобається, освоювати творчу професію і щодня отримувати задоволення від навчання і роботи, пройти Шлях модельєра від ескізу до показу – це зріле і відповідальне рішення. Якщо Ви вже знаєте, куди хочете вступити після школи, і сповнені рішучості підкорити висоту – викладачі арт-студії FaVareli допоможуть Вам, яким би сміливим було Ваше рішення. Рівень початкової підготовки не важливий, важлива лише Ваша мрія!
Наші викладачі ведуть підготовку до вступу в творчі Вузи за індивідуальними програмами – в залежності від того, якими навичками Ви вже володієте і які іспити Вам необхідно здати. Не тільки для маленьких, але і для дорослих Художня школа в Києві підготувала спеціальну програму навчання. Ми розберемо всі тонкощі, не залишимо без уваги жодної помилки, роз’яснимо всю теорію з будь-якого предмету і ніколи не залишимо Вас без професійної підтримки. З нами Ви швидко і впевнено зможете удосконалити навички роботи з графічними матеріалами, освоїти основи композиційної побудови і здати іспити на вищі бали.

Програма підготовки ділиться на кілька етапів:

  • Визначення існуючого рівня підготовки абітурієнта. Якщо у вас є власні творчі роботи, привезіть їх на перше заняття, це дозволить легше визначити рівень і особливості техніки.
  • Необхідна задача. В залежності від того, який вуз ви обрали для вступу, які чекають іспити, і, скільки залишилося часу до іспитів, підбирається оптимальна програма підготовки.
  • Поетапне виконання завдань в тематиці екзаменаційної програми
  • Ознайомлення з теоретичними особливостями вибраних дисциплін, технічними прийомами володіння графічними матеріалами і важливими деталями кожної постановки.

Записатися і дізнатися всі подробиці можна за телефоном:
Vodafone +38(095)542-95-75 Kyivstar +38(068)604-94-04 Viber +38(095)542-95-75
або написавши у форму заявки: Записатися на курс «Підготовка до Ukrainian Fashion Kids»