Онлайн курс “Шлях модельєра” Від аматорського ескізу до професійної колекції

Курс “ШЛЯХ МОДЕЛЬЄРА”

Повний супровід від АМАТОРСЬКОГО ескізу до ПЕРШОЇ колекції!

Це КУРС, який допоможе здійснити Вашу мрію-

Стати дизайнером-модельєром!

Тривалість курсу 3-9 місяців

Заняття онлайн: Середа 19:00-21:00

Заняття ОНЛАЙН

Вартість 3100 грн./міс.

Записатися і дізнатися всі подробиці можна за телефоном:
Vodafone +38 (095) 542-95-75 Kyivstar +38 (068) 604-94-04 Viber +38(095) 542-95-75
або написавши у форму заявки: Записатися на онлайн курс «Шлях модельєра»

Якщо Ви сумніваєтеся, якщо не знаєте з чого почати, але у вас є величезне бажання пробитися в успішний і яскравий світ Fashion життя, то цей КУРС ОДНОЗНАЧНО ДЛЯ ВАС!

Тривалість курсу :

ОНЛАЙН :3- 9 місяців 1 раз на тиждень

Перед початком навчання давайте розглянемо чим займаються модельєри, якими навичками повинні володіти, знати і вміти і скільки заробляють дизайнери – модельєри в різних країнах світу.

У чому полягає професія модельєра-дизайнера:

Модельєр займається розробкою нових технологічних рішень і експериментальних зразків, які і будуть визначати образ і стиль, малює ескізи, контролює виготовлення виробів, взаємодіє з ательє, фабриками, кравцями. Бере участь у показах і виставках .Модельєр -це законодавець моди. Перебуваючи в пошуку нових образів, він малює величезну кількість ескізів, спираючись на свій смак, надихаючись різноманітними предметами, явищами, образами. Модельєр повинен вміти малювати, знати історію моди і розбиратися в тканинах.

Модельєри-завжди затребувані у всіх країнах світу.

Можна заснувати свій бренд одягу та створювати колекції, які будуть цікаві і продаються, а можна працювати в будинку моди та реалізовувати свої таланти в синергії з іншими дизайнерами.

( потрібно пройти курс по просуванню свого fashion Бізнесу)

Заробітна плата модельєра

в країнах СНД 1000-2000$ в місяць

у США 60 000-80 000 $ в рік

в Європі 1000-5000$ а місяць

У період навчання на курсі ви вивчите всі теми, які Вам потрібні, і з якими Ви будете стикатися в процесі підготовки до створення власної колекції та оволодінні професією модельєра.

Курс розділений на 3 частини:

1. Ескізна робота ( 3 місяці)
У першій частині курсу учні засвоюють основні знання, прийоми і техніки в дизайні такі як: графічний малюнок, побудова фігури людини, передача фактури і текстури тканини, вивчаються основи композиції і кольору, дізнаються про цікаві подробиці і факти з fashion історії.

a82432ed672629b3958bbbd9151a84d8image46

2. Конструювання і пошиття ( 3 місяці)
Друга частина курсу починається з вивчення основ конструювання та моделювання одягу, як навчитися малювати одяг. Слухачі створюють свої перші зразки колекції самі або замовляють пошиття у професійній швачки. Вчаться правильно підбирати тканини для своєї колекції, правильно ставити завдання кравцем, конструкторам і стежити за якістю у відповідності з ескізами.Вивчають назви, текстури і властивості тканин. Відвідують магазини текстилю, дізнаються як замовляти тканини у постачальників, де можна, а на чому не потрібно економити. Для якісного опрацювання теми, проходять по всіх етапах дизайн проектування від задуму до ескізу і перевтілення його в готовий виріб. У цій роботі формується основний стиль майбутнього бренду, колекцій дизайнера.

0d7f9f90c21f
img130226095411975

3. Підготовка до презентації своєї колекції на конкурсах ( 3 місяці)

У третій частині курсу, слухачі вивчають як підготувати свою колекцію до показів, як знайти, підібрати і провести кастинг моделей для показу, як зробити професійні фото необхідні для яскравого та незабутнього лукбука, як підібрати відео, звукові матеріали. Розробляють сюжет і стилізацію образів. Вчаться створювати press-release, як і будь підготувати матеріали для реклами. Як знайти перших клієнтів і потрапити на телебачення і відомі fashion журнали.

І Найбільший Бонус – Ви зможете задати всі питання, які Вас цікавлять, і отримати максимально розширені відповіді на них, а Також Неймовірний досвід на шляху до СВОЄЇ МРІЇ!

Записуйтеся!

64

Викладачі курсу

Олена Муковнина

Цікавий викладач курсів “Дизайнер одягу, стиліст”, “Шлях модельєра”, “Від ідеї до втілення” Будучи перфекціоністом, Олена знає, як найбільш правильно пояснити теми курсу, щоб учні отримали Високий результат у своїй роботі. Закінчила Київський національний університет технологій та дизайну «Дизайнер-художник-модельєр». Учасниця показів колекції на Ukranian Fashion Week , Holiday Fashion Week , Ukranian Fashion Week (Fresh Fashion), шоу «Сезони моди. Нові імена». Учасник показу колекцій в Українському домі під патронатом Президента України, «Тижня британського творчості» у Британській Раді р. Києва. Зайняла друге місце у міжнародному конкурсі молодих дизайнерів «Печерські каштани» в номінації «Нова класика» р.Київ, фіналіст Національного конкурсу «Сезони моди – погляд у майбутнє” в рамках міжнародного фестивалю моди “Київський подіум” м.Київ. Учасник міжнародного конкурсу молодих дизайнерів «Печерськi каштани» м.Київ, зазначений Союзом Дизайнерів України за кращу авторську роботу.

Наші Випускниці курсу беруть участь в конкурсах, створюють свої бренди і запускають свої лінії одягу.

ОКСАНА ТИХА

tixaya
Оксана Тиха прекрасна дівчина і наша талановита учениця. Вже на першому занятті, вона чітко визначила свої цілі на курсі. Удосконалити свої навички малювання і навчиться грамотно втілювати свої ідеї, за допомогою олівця, було головним завданням. Після успішного проходження курсу, Оксана створила свій унікальний бренд Quiet Ocean.

КАТЯ СКРИННИК

katya
Катя Скринник прекрасна і талановита дівчина. Прийшла до нас, що розширити свій діапазон знань у світі fashion. По закінченню курсу, за рекомендацією викладача стала готуватися до конкурсу «Погляд у майбутнє». Всі ми дружно вболіваємо за неї і віримо в успіх. Так, зовсім недавно, створила лінію одягу для сну і вдома під назвою Blessed Homewear. Катя розміщує свої творіння в FB
Blessed Homewear і Instagram @blessed_homewear

Записатися і дізнатися всі подробиці можна за телефоном:
Vodafone +38 (095) 542-95-75 Kyivstar +38 (068) 604-94-04 Viber +38(095) 542-95-75
або написавши у форму заявки: Записатися на онлайн курс «Шлях модельєра»