Тренінги викладачів

ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ

ART І FASHION ПРОФЕСІЙ!

Підвищення кваліфікації та тренінг викладачів мистецьких дисциплін.

Навчальний курс для викладачів:

-fashion-ілюстрації

-Дизайн одягу

-Дизайн інтер’єру

-Викладач живопису

Навіть справжнім майстрам своєї справи буває досить нелегко.

Як передати свій досвід іншим людям? Як не просто змусити підопічного запам’ятати матеріал, а навчити розуміти і любити предмет? І чому деякі люди надихають учнів на звершення, тоді як інші намагаються, але не досягають успіху?

Як підібрати / придумати / записати програму занять, щоб вони були популярними і цікавими.
В art design studio FaVareli ми не тільки добре створюємо нові курси та напрямки для дорослих і дітей, ми знаходимо підхід до кожного учня. Невідступна допомога та дружня підтримка, участь і готовність завжди допомогти у виконанні — ось що відрізняє наших педагогів. І ми поділимося з Вами техніками і прикладами створення таких що продають, цікавих курсів.

Ми розповімо вам про всі негласні правила викладання і наведемо яскраві приклади. Ми відповімо на ваші запитання.

Радіти успіхам своїх учнів — найбільша насолода для педагога. Завдяки нашим курсам для викладачів – це почуття доступно кожному викладачеві. В процесі навчання ви будете практикуватися і дізнаватися про нові освітні методики. В кінці навчання ви отримаєте сертифікат про підвищення кваліфікації, здавши практичний іспит.

А ми, в свою чергу, будемо радіти кожному вашому досягненню.

Навчальний курс для керівників арт-студій

«Як за 1 місяць запустити 3 нових курса»

Люди постійно шукають один одного. Хтось хоче навчитися новому, а хтось, навпаки, готовий передати іншим свої знання і досвід. Тому допомагати хорошим викладачам знайти старанних учнів — складна, але місія яка того варта. На щастя, на цьому терені є чимало людей, готових допомогти Вам самим.

На своєму досвіді ми знаємо, як відкривати успішні курси.

Нам до болю знайомі всі дрібниці, які потрібно врахувати керівнику. Ми знайшли рішення безлічі організаційних, юридичних і творчих проблем. І нам було б прикро, якби ця корисна інформація виявилася незатребуваною і нікому не допомогла. Тому ми відкрили навчальний курс для керівників арт студій та викладачів арт дисциплін.
В рамках онлайн занять майстерні FaVareli вас чекають корисні лекції та практичні заняття. Ви освоїте безліч нових методик, характерних для бізнесу в сфері мистецтва. А ще спілкування з однодумцями дозволить Вам перейняти корисний досвід інших керівників і поділитися власним. Цілком можливо, що перешкоди, які ви подолали, стали важким випробуванням і для іншої людини. Але завдання часто можна вирішити кількома способами, чи не так? Проходячи навчання у нас, Ви значно розширите кругозір в обраній сфері і підвищите кваліфікацію.
Ми розуміємо, що у керівників проектів зазвичай щільний графік. Тому ми створили гнучку систему онлайн відвідувань.

За підсумками проходження повного курсу і складання іспиту, слухачеві видається диплом.

За підсумками проходження окремих модулів слухачеві видається сертифікат.

Записатися і дізнатися всі подробиці можна за телефоном:
Vodafone +38 (095) 542-95-75 Kyivstar +38(068)604-94-04 Viber +38(095)542-95-75
або написавши в форму заявки: Записатися